Voleybol Forması

Formalar;  Türkiye’nin markası oQQo tarafından Demspor’un Modern tesislerinde 1.sınıf ter tutmayan regule kumaş, ve 1.sınıf çıkmayan, solmayan, nefes alabilen baskılarla, forma tasarımı ve imalatı yapılmaktadır.
Futbol, Basketbol, Voleybol, Hokey, Hakem, Kaleci formaları ve diğer spor formalarının tamamı gözetim ve denetimimizde,  tesislerimizde imal  edilmektedir.  Ürünlerimizin tamamında;  aktivitelerinde kullanılması tavsiye edilen ter tutmayan, nefes alabilen kumaşlar kullanmaktayız.  Baskılarda ise; nefes alabilen insan sağlığına zararı olmayan ve çıkmayan baskı teknikleri kullanmaktayız. Logo arma ve yazılar, isteklinin talebi doğrultusunda, pantone  renklerle ve yine talep doğrultusunda yazılar ve numaralar istenilen fontlarda, tam bir temsil imkanı sağlamaktayız.
Formalar kargoya verilme aşamasına kadar tamamı imalat prosedürlerine uygun, iş akış şeması dahilinde ve firmamız tesislerinde imal edilmektedir.

Etiket: DemSpor Türkiyenin Modern bir Forması İmalat ve Baskı Merkezidir.  Futbol,  Forması imalatı, spor Formaları imalatı satışı yasarımı siparişi.  Çubuklu, Takım, Turnuva,  fiyatları, Satış,  tasarımı, imalatıve diğer spor formalarının tamamı gözetim ve denetimimizde,  tesislerimizde imal  edilmektedir. Voleybol , Voleybol Forması, Voleybol, İmalatı, Baskıları, spor, voleybol, giyim, maç, kulüp, malzeme, malzemesi, malzemeleri, ürünleri, giyimi, kıyafeti,